Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Doprava a výsadba okrasných stromů

Doprava tvarovaných stromů - 01

Zajímá vás, jak se vlastně okrasné stromy od nás přepravují až k jejich majitelům? Nebo jste přemýšleli nad tím, kdo se postará o jejich výsadbu? Přečtěte si, jak probíhá cesta od nás až na vaši zahradu.

Doprava až k vám domů

Tvarovaný strom je vždy třeba dopravit až ke svému majiteli. Spolehnout se přitom můžete buď na svoji vlastní přepravu, a nebo můžete vsadit na nás.

Přeprava svépomocí

Po vybrání toho dokonalého okrasného stromu si jej můžete ihned po zakoupení sami odvézt.

Vždy se pochopitelně musíte řídit tím, pro jak velký strom jste se rozhodli a jaké je konečné množství dřevin. Ve většině případů vám ovšem dokonale poslouží klasická dodávka nebo vozík za auto.

Některé okrasné stromy mohou být citlivější na špatné povětrnostní podmínky v případě, že je převážíte po dlouhou vzdálenost na otevřeném vozíku. V takových situacích se rozhodně vyplatí počkat si na dobré počasí.

O naložení stromů se osobně postaráme a nezapomínáme ani na jejich bezpečné ukotvení. I přesto je však třeba myslet na opatrnou jízdu s přiměřenou rychlostí. S patřičnou péčí si tak od nás zákazníci tvarované stromy odvážejí do všech koutů České republiky a dokonce i do zahraničí.

TIP: Přečtěte si článek Naše tvarované stromy putují do Norska.

Naše přeprava

V případě, že si na přepravu okrasného stromu netroufnete nebo jednoduše nemáte tu možnost, můžete se vždy obrátit na nás. Domluvíme vám službu u našeho spolehlivého smluvního přepravce. Cena dopravy se přitom stanovuje individuálně. Kromě vzdálenosti záleží i na počtu a velikosti přepravovaných stromů.

Jak je to s výsadbou stromů

Obdobně jako u přepravy, i u výsadby stromů máte na výběr ze dvou možností.

  • Buď si můžete okrasný strom do zahrady zasadit vy,
  • nebo tuto práci svěřit do rukou odborné zahradnické firmy.

Výsadba ve vlastní režii

Za největší výhodu tohoto řešení lze považovat minimální cenu za výsadbu. Vaším úkolem se stane pouze zakoupení vhodného substrátu a vybrání vhodného stanoviště.

Naše okrasné stromy dodáváme v dřevěných boxech nebo plastových kontejnerech. Opatřeny jsou přitom dostatkem hnojiva hned na několik měsíců, a proto nemusíte na výsadbu příliš spěchat a naopak se na ni perfektně připravit.

Kořenový systém našich tvarovaných stromů umožňuje jejich výsadbu v kteroukoliv roční dobu, výjimkou je pouze zima, kdy je půda zmrzlá. Nemusíte se přitom obávat, že bychom vám při nákupu neposkytli množství užitečných rad pro výsadbu i následné pěstování.

O své zákazníky se staráme, a proto budete odcházet plni nových informací týkajících se konkrétního zakoupeného druhu. Všechny informace si přitom můžete kdykoliv připomenout, protože je dostanete ve formě přehledných dokumentů.

A s jejich pomocí již pro vás výsadba bude hračka, i když se třeba řadíte mezi začátečníky. Nic se nevyrovná vaší následné radosti z dobře odvedené práce.

TIP: Stáhněte si zdarma PDF knížku Výsadba okrasných stromů krok za krokem.

Výsadba v rukou zahradních firem

V případě, že si na výsadbu sami netroufnete, nemusíte zoufat. I když se my sami realizacemi zahrad nezabýváme, spolupracujeme se zkušenými partnery, kteří se mohou pochlubit léty zkušeností s výsadbou tvarovaných stromů.

Zákazníkům tak vždy doporučíme patřičnou zahradní firmu v lokalitě, ve které se chystá strom umístit, a to navíc za přijatelnou cenu. Služeb odborníka tak můžete využít nejen pro samotnou výsadbu, ale i pro návrh a realizaci celé nové zahrady nebo úpravu té stávající.

Tvarované stromy skladem 

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

Přihlaste se k odběru videí

YouTube kanál IMPEKA »

0 Kč0 produktů

Výběr