Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Druhy tvarovaných stromů

2574 - Cypřišek hrachonosný - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana'

Cypřišek hrachonosný ‘Filifera Nana’: Nenáročný atraktivní společník

Při hledání nenáročné a atraktivní rostliny, která oživí vaši zahradu, je cypřišek hrachonosný ‘Filifera Nana’ skvělou volbou. Tento trpasličí kultivar přináší do venkovního prostoru eleganci a krásu s minimálními nároky na údržbu. V tomto článku se dozvíte o jedinečných vlastnostech tohoto okrasného stromku, od jeho kompaktního tvaru až po snadné pěstování. Zjistíte, jak může ‘Filifera Nana’ obohatit vaši zahradu a stát se její ozdobou.

Tis červený - Taxus baccata

Tis červený ‘Washingtonii’: Zelený poklad se žlutým nádechem

V tomto článku se podíváme na tis červený ‘Washingtonii’, očarující a elegantní stromek, který se může stát centrálním prvkem vaší zahrady. Představuje jedinečnou kombinaci historického původu, estetiky a praktického využití. Poskytneme vám přehled o tom, jak tuto vzácnou odrůdu pěstovat, jaké má nároky a jak ji můžete začlenit do zahrady.

Jalovec prostřední - Juniperus ×media

Jalovec prostřední ‘Mint Julep’: Stálezelená elegance do každé zahrady

V tomto článku se podíváme na svěže zelený kultivar jalovce prostředního ‘Mint Julep’. Je synonymem pro nenáročnou krásu a praktičnost. Dozvíte se vše o jeho původu a charakteristických rysech včetně toho, jak jeho široce rozložitý růst oživí váš venkovní prostor. Přinášíme také návod na jeho pěstování, abyste mohli ‘Mint Julep’ snadno začlenit do své zahrady.

0 Kč0 produktů

Výběr