Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Inspirace pro zahradu

Okrasný solitérní kámen v zahradě - 26 (Autor vizualizace: IMPEKA s.r.o.)

Jak vybrat a zakomponovat solitérní kámen do zahrady: Symbióza přírody a umění

Zahrada je místem klidu, odpočinku a harmonie. Jedním ze způsobů, jak do ní vnést jedinečný charakter a vizuální dojem, je použití solitérních kamenů. Tyto ručně tvarované okrasné kameny mohou proměnit každý venkovní prostor v umělecké dílo. Zde je několik tipů, jak vybrat a zakomponovat solitérní kámen do vaší zahrady.

Vizualizace okrasné zahrady - 39 (Autor: IMPEKA s.r.o.)

Návrhy okrasných zahrad: Tajemství kombinace tvarovaných stromů a kamenů

Vítejte ve světě okrasných zahrad, kde každý prvek hraje klíčovou roli v celkové kompozici. Tvarované stromy a solitérní kameny přitahují pozornost a dodávají zahradě jedinečný charakter. Avšak mnoho lidí se potýká s výzvou, jak je správně integrovat do svého prostoru. V tomto článku vám nabídneme inspiraci, jak na to.

Listnaté stromy v japonské zahradě 2 (Autor vizualizace: IMPEKA s.r.o.)

Okrasné listnaté stromy: Krása v každém ročním období

Listnaté stromy a keře jsou nedílnou součástí naší přírody a okrasných zahrad. Jejich krása a estetický dopad přináší radost a příjemnou atmosféru. V tomto článku se podíváme na rozdíly mezi listnatými a jehličnatými stromy, představíme několik populárních druhů listnatých stromů pro okrasné zahrady a také si povíme o základní péči a udržování těchto stromů.

Okrasné solitérní kameny Impeka

Okrasné solitérní kameny

Představujeme vám zajímavou novinku v naší nabídce – velké solitérní kameny. V okrasných zahradách skvěle harmonizují s tvarovanými stromy, jezírkem či vodními prvky. Hodí se i do interiérů rodinných domů nebo firem, třeba jako originální dekorace vstupních prostor.

0 Kč0 produktů

Výběr