Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Tipy, rady, novinky

Jalovec prostřední - Juniperus ×media

Jalovec prostřední ‘Mint Julep’: Stálezelená elegance do každé zahrady

V tomto článku se podíváme na svěže zelený kultivar jalovce prostředního ‘Mint Julep’. Je synonymem pro nenáročnou krásu a praktičnost. Dozvíte se vše o jeho původu a charakteristických rysech včetně toho, jak jeho široce rozložitý růst oživí váš venkovní prostor. Přinášíme také návod na jeho pěstování, abyste mohli ‘Mint Julep’ snadno začlenit do své zahrady.

Vizualizace okrasné zahrady - 39 (Autor: IMPEKA s.r.o.)

Návrhy okrasných zahrad: Tajemství kombinace tvarovaných stromů a kamenů

Vítejte ve světě okrasných zahrad, kde každý prvek hraje klíčovou roli v celkové kompozici. Tvarované stromy a solitérní kameny přitahují pozornost a dodávají zahradě jedinečný charakter. Avšak mnoho lidí se potýká s výzvou, jak je správně integrovat do svého prostoru. V tomto článku vám nabídneme inspiraci, jak na to.

Listnaté stromy v japonské zahradě 2 (Autor vizualizace: IMPEKA s.r.o.)

Okrasné listnaté stromy: Krása v každém ročním období

Listnaté stromy a keře jsou nedílnou součástí naší přírody a okrasných zahrad. Jejich krása a estetický dopad přináší radost a příjemnou atmosféru. V tomto článku se podíváme na rozdíly mezi listnatými a jehličnatými stromy, představíme několik populárních druhů listnatých stromů pro okrasné zahrady a také si povíme o základní péči a udržování těchto stromů.

0 Kč0 produktů

Můj výběr