Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Ozdobte svoji firmu okrasným stromem

Tvarované borovice u obchodního domu 1

Okrasné stromy se v poslední době těší stále větší oblibě i jako součást vstupu do firem či obchodních domů. Není proto divu, že i nám se rozrůstá počet zákazníků, kteří si tvarovaný strom chtějí umístit například do vestibulu hotelu, na zahrádku u restaurace nebo k vjezdům do průmyslových areálů.

Nepodceňte první dojem

Tento trend k nám proniká z koutů západní Evropy, kde je podobné zdobení zcela obvyklé. Podnikatelé si tak postupně i v České republice začínají uvědomovat, že nestačí svému okolí prezentovat pouze interiér, ale že se vyplatí dbát i na upravené okolí podniku.

Vždyť kdy jindy si zákazník vytváří ten úplně první dojem o vaší společnosti? Tento fakt se začíná formovat již při průchodu parkovištěm a prostranstvím před danou budovou. Pokud celkové okolí působí na zákazníka pěkným, svěžím a upraveným dojmem, můžete si být téměř stoprocentně jisti, že bude mít i dobré mínění o vás.

Hlavou mu totiž jistě prolétne myšlenka, že pokud se majitel tímto způsobem stará o svůj podnik, jistě mu na něm záleží jako na celku. A to se musí promítnout i do péče o svého zákazníka.

Nádech luxusu s okrasným stromem

Nespornou výhodou této formy dekorace je i fakt, že se díky okrasnému stromu značně odlišíte od konkurence. Tvarovaným stromem se hned tak někdo nepyšní, protože jej možná podobná myšlenka ani nenapadla. Můžete si však být jisti, že právě zákazník je člověk, který originalitu ocení ze všeho nejvíce.

Výsadbou tvarovaných stromů získá vstup do firmy a její blízké okolí luxusnější dojem. Také se postará o dojem prosperity a stability vaší firmy a stejně jako v zahradě vytvoří atmosféru klidu a vyrovnanosti. A pokud namítáte, že nemáte místo pro výsadbu, nezoufejte. Vždy totiž můžete přistoupit k umístění vybraného stromu ve speciálním květináči.

Který strom vybrat

Přemýšlíte, který strom se nejvíce hodí pro vstup do vaší firmy nebo areálu? Máme pro vás hned několik tipů:

  • Tis červený nebo thůje – z těchto dřevin lze vytvarovat velice efektní spirály, které se budou krásně vyjímat u samotného vstupu.
  • Cypřišek – zajímavým je u tohoto druhu tvar multiball, který působí velmi originálně. Vynikne přitom jak samostatně, tak i ve skupinách.
  • Solitérní borovice – u tohoto typu okrasného stromu můžete vybírat z rozmanitých druhů i velikostí. Pokud se rozhodnete pro tvarování jako ‘bonsaj’, jistě upoutáte pozornost nejednoho kolemjdoucího.

Veškeré dřeviny poté můžete doplnit i o kameny či další doprovodné rostliny a vytvořit tak celistvý dekorativní prvek. Oproti klasické zeleni získáte s tvarovanými stromy daleko upravenější a luxusnější design.

Tvarované stromy skladem 

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

Přihlaste se k odběru videí

YouTube kanál IMPEKA »

0 Kč0 produktů

Výběr