Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Okrasné solitérní kameny

Okrasné solitérní kameny Impeka

Představujeme vám zajímavou novinku v naší nabídce – velké solitérní kameny. V okrasných zahradách skvěle harmonizují s tvarovanými stromy, jezírkem či vodními prvky. Hodí se i do interiérů rodinných domů nebo firem, třeba jako originální dekorace vstupních prostor.

Solitérní kámen jako dominanta zahrady

Kámen je přirozenou součástí divoké přírody. Je odolný, stálý a věčný. Na rozdíl od rostlin nevyžaduje téměř žádnou péči. Pokud solitérní kámen umístíte s rozvahou a citem, pozitivně podtrhnete vše živé v jeho okolí a kámen se nakonec může stát i hlavní dominantou vaší zahrady.

Výběr místa pro solitérní kámen však nemusí být mnohdy jednoduchý. V okrasné zahradě by měl působit nenásilně a přirozeně, jako by tam byl odjakživa. Při hledání vhodného stanoviště můžete:

  • pohrát si se světlem a stínem,
  • využít vodní hladiny k efektnímu zrcadlení,
  • anebo kámen jednoduše umístit poblíž tvarovaného stromu.

Poznejte naše okrasné kameny

Ptáte se, co je to vlastně za kameny? Všechny naše kameny pocházejí z daleké jihovýchodní Asie. Jsou to přírodní kameny, monolity, nalezené v tamní přírodě anebo vyzvednuté z moře. Jedno mají ale společné: jsou profesionálně opracované tak, aby jejich tvar byl co nejzajímavější a jedinečný. Každý kámen má navíc seříznutou podstavu pro bezproblémové umístění na rovný povrch (například na dlažbu).

Podívejte se, jaké solitérní kameny v současnosti nabízíme. Nabídku těchto exkluzivních kamenů budeme postupně rozšiřovat, náš showroom jsme kvůli tomu zvětšili o dalších 1 500 m2.

Black & White

Cloudy Veins

Panther

Yellow Maze

Yellow Panther

Zobrazit všechny solitérní kameny 

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

Přihlaste se k odběru videí

YouTube kanál IMPEKA »

0 Kč0 produktů

Výběr