Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Nové tvarované stromy pro sezónu 2017

Tvarované stromy Impeka 2017 - 07

Jako každý rok touto dobou, i letos jsme si pro vás připravili nové okrasné stromy v naší nabídce. Seznamte se s těmi, na které jsme pyšní nejvíce.

Pečlivý výběr

Naši nabídku jsme rozšířili o desítky nových kousků. V současné době tak u nás najdete kolem 400 tvarovaných stromů. Více se k nám již bohužel nevejde. Věříme však, že z tak rozsáhlé nabídky si vybere opravdu každý.

Všechny dřeviny jsme pro vás vybírali již na podzim loňského roku. V té době jsme navštívili řadu pěstitelských plantáží. A po dlouhém uvažování jsme vybrali ty, které se vám budou líbit ze všeho nejvíce. V současné době je můžete obdivovat v našem showroomu.

Kudy do showroomu 

Seznamte se s těmi nejzajímavějšími

Těšit se můžete na nové zástupce z řad borovic, jalovců, tisů, modřínů, cypřišků a dalších.

Mezi nejzajímavější novinky v našem sortimentu patří:

  • Borovice lesní ‘Watereri’ – vyniká především krásně zbarvenými jehlicemi do modra.
  • Bonsaje cypřišku tupolistého ‘Nana Gracilis’ – jsou vysoké 2-3 metry. Jde o velmi pomalu rostoucí kultivar cypřišku. Těmto vzrostlým bonsajím je již kolem 50 let.
  • Jedle korejská – je populární zejména pro své překrásné fialové šišky. Získat se nám je podařilo po dvouleté pauze.
  • Zimostráz obecný – pořídili jsme nové bonsaje, kterým je neuvěřitelných 130 let!

Vybírat si můžete mezi stromy různé výšky. Některé mají pouze 80 cm, jiné jsou již vzrostlé stromy vysoké 3 až 4 metry. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Navštivte nás

Se všemi novinkami vás chceme seznámit v co nejbližší době. Proto se nyní pečlivě věnujeme jejich fotografování a přidávání na náš web. Protože je jich opravdu spousta, bude nám to možná chvíli trvat. Poté je ale všechny najdete v záložce okrasné stromy.

Pokud se vám čekat nechce, nebo zkrátka dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte nás v našem showroomu. Zde si můžete jednotlivé kousky prohlédnout a nechat se jimi okouzlit.

Těšíme se na vás.

Tvarované stromy skladem 

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

Přihlaste se k odběru videí

YouTube kanál IMPEKA »

0 Kč0 produktů

Výběr