Ve výběru:

Do vaší zahrady přinášíme krásu zahradních bonsají

Nové solitérní kameny nejen do zahrady

Solitérní kámen A2-01

Solitérní kámen je trvanlivý a na rozdíl od rostlin vypadá dobře v každém ročním období. Navzdory své nesmírné síle vyzařuje klid a vyrovnanost všude tam, kam ho umístíte. Podívejte se, jaké solitérní kameny jsme pro vás připravili a seznamte se s novinkami v naší nabídce.

Pečlivý výběr je základ

Všechny nové solitérní kameny jsme pečlivě vybírali od profesionálních dodavatelů z jihovýchodní Asie. Cílem bylo, aby každý kámen byl jedinečný svým tvarem, opracováním a barevností. Nikdo přece nechce mít stejný nebo podobný kámen jako jeho soused.

Některé kameny pocházejí z volné přírody, jiné jsou vytaženy z moře či jeskyní. Nalezením kamenů to však nekončí, naopak. Teprve dokonalým zpracováním přírodního monolitu se získá unikátní vzhled kamene, který nikde jinde nenajdete. Například leštěné kameny mohou být chápány i jako umělecké předměty.

Kam se solitérní kameny hodí

Tyto exkluzivní kameny můžete umístit do okrasné zahrady, na terasu, k bazénu či jezírku. Nádherně ozdobí všechny vodní kompozice a jsou skvělými společníky pro okrasné trávy, tvarované stromy a bonsaje. Klidně mohou dominovat trávníku nebo štěrkovišti. Každé zahradě dodají zklidňující půvab.

Do vstupních prostor, anebo obývacího interiéru domů se budou hodit menší, více opracované a leštěné kameny. Vytvoří příjemné a klidné místo k odpočinku. Současně do domova přinesou neopakovatelné přírodní kouzlo a pokud na to věříte, možná vám předají i část své tisícileté energie.

Na jaké kameny se můžete těšit

Protože víme, že jeden obrázek vydá za tisíc slov, prohlédněte si naše nové solitérní kameny v galerii:

Zobrazit solitérní kameny SKLADEM 

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

Přihlaste se k odběru videí

YouTube kanál IMPEKA »

0 Kč0 produktů

Výběr